PetsToday

1-й информационный зоопортал Украины

dog
Pull

Самое свежее из блогов

Науковий погляд: що сниться собакам?

11 Декабря 2018

12 0
Коли собака уві сні перебирає лапами, женеться він при цьому за кішкою? Вчені схильні відповідати ствердно. Науковці висловлюють думку, що собаки не просто бачать сни – схоже, вони бачать уві сні те, чим займалися під час неспання, подібно до того, як це відбувається з людьми.
Читать подробнее ...

«Мила агресія»: погляд вчених на нестерпне бажання потискати улюбленця

10 Декабря 2018

13 0
Чи буває у вас незрозуміле бажання потискати симпатичного кошеня або від надлишку почуттів вкусити власну дитину? Все нормально, це – мила агресія, її переживають 70-75% людей, пише Gizmodo.
Читать подробнее ...

19 найкращих фото тварин з конкурсу Comedy Wildlife Photography Awards 2018

7 Декабря 2018

13 0
Конкурс на краще комедійне фото дикої природи - змагання для щасливчиків-фотографів та шалено фотогенічних тварин. У сьогоднішній добірці ми зібрали найбільш харизматичних переможців. Вони підіймують настрій усім, хто втомився післи робочого тижня. Читать подробнее ...

«Кіновподобання дельфінів»: вчені вивчили реакцію ссавців на телевізійний контент

5 Декабря 2018

18 0
Вчені спеціально відстежували час, який тварини проводили перед екраном. Дослідники дійшли висновку, що дельфінів розважає перегляд документальних відеозаписів або абстрактних мультфільмів, особливу їхню увагу привернув мультфільм «Губка Боб». Про це пише журнал Science.
Читать подробнее ...

Котячі вушка: 5 сигналів для людини

4 Декабря 2018

9 0
Кожним вухом вашої кицьки керує складна система, яка складається з тридцяти двох м'язів, і кожен з них вміє скорочуватися і розслаблятися з різним натягом. Читать подробнее ...

Чому мій собака стрибає на людей і що з цим робити?

3 Декабря 2018

21 0
Стрибки – одне з питань, з якими власники звертаються до дресирувальників та зоопсихологів. Чотирилапі, які стрибають на людей, можуть налякати або травмувати їх. Існує безліч причин, чому тварини це роблять. Та важливо розуміти, що це – нормальна собача поведінка...
Читать подробнее ...

17 чарівних «тваринних обіймів» для тих, кому сумно

30 Ноября 2018

28 0
Тварини вміють любити, і демонструють свою любов просто як ми - вони обіймають найрідніших. Наша сьогоднішня фотодобірка не тільки про котиків і собак - вона про найрізноманітніших тварин та їхні ніжні почуття. Читать подробнее ...

Угощения для грызунов: полезные лакомства для безопасного грызения

28 Ноября 2018

25 0
Латинское название грызунов «rodentia» происходит от глагола «rodo», и переводится как «грызть, глодать». Это – излюбленное занятие зубастых зверьков. Не находя для трапезы что-то съедобное, они могут позариться на клетку или ее содержимое. Читать подробнее ...

5 ознак, що ваша кицька нудьгує

27 Ноября 2018

27 0
Нудьгує час від часу кожен з нас. Але якщо ми маємо десятки способів розважитися, то кицьки, зачинені в чотирьох стінах, таких можливостей не мають зовсім. Та й поскаржитися вони не можуть... Читать подробнее ...

Дивовижні собачі носи: що вміють робити ними чотирилапі?

26 Ноября 2018

14 0
Собаки мають чудовий нюх – це відомий факт. Але ми навіть і не здогадуємося, як насправді цікаво влаштовані їхні носи. Ними вони дихають, регулюють температуру тіла, досліджують цікаві навколишні запахи. А ще чотирилапі вміють рухати ніздрями незалежно один від одного.
Читать подробнее ...

16 тварин, які «вилікують» поганий настрій

23 Ноября 2018

23 0
Важкий день на роботі? Вам зіпсували настрій? Ви втомилися після робочого тижня? У нас є те, що вам допоможе! Ви, напевно, чули, що тваринки працюють «краще» за всі антидепресанти. От ними ми сьогодні і будемо вас лікувати. У нашій добірці - цілющі фото кумедних чотирилапих. Читать подробнее ...

Вчені: собаки усвідомлюють своє нерозуміння

22 Ноября 2018

25 0
Дослідники з Єнського університету ім. Ф. Шиллера з'ясували: собаки можуть усвідомлювати, що знаходяться в ситуації, для вирішення якої їм не вистачає інформації. Раніше біологи вважали, що подібні метакогнітивні здатності властиві тільки приматам. Читать подробнее ...

Що і як котики думають про людей?

21 Ноября 2018

43 0
Ви замислювалися коли-небудь, чи думають кицьки про людей, зокрема про своїх власників? Джон Бредшоу, фахівець з поведінки кішок з Брістольського університету, написав цілу книгу про те, як ці тварини сприймають навколишню дійсність, і нас з вами теж.
Читать подробнее ...

НОВОСТИ О ДОМАШНИХ ЖИВОТНЫХ

Обзавестись четвероногим другом – дело несложное, но вот его воспитание, должный уход и правильное питание – это уже вопросы, на которые новоиспеченные владельцы домашних животных не всегда знают ответы. Но это не беда – получить их можно на нашем сайте. Более того, у нас можно ознакомиться с ветеринарными советами и мнениями экспертов по той или иной теме.

Наш зоопортал – интересный сайт, посвященный меньшим друзьям человека. Независимо от того, любите вы кошек или мышек, являетесь владельцем собаки или хамелеона, у нас можно найти ответы на все интересующие вас вопросы.

Так наш раздел «Новости о животных» позволит узнавать самую полезную и актуальную информацию зоомира, оставаться в курсе событий, которые связанны с животными, происходят в Украине и мире.

Хотите первым прочесть обзор только что прошедшей выставки или узнать новые стандарты вакцинации домашних животных? А, может, вам интересно, какие виды рыбок можно содержать в одном аквариуме, а какие – категорически нельзя? Это все и даже больше вы найдете у нас. Мы публикуем для вас интересные и полезные статьи о животных каждый день.

Для вашего удобства на странице «Новости» мы создали удобный рубрикатор, который облегчит поиск интересующего вас материала. В разделе «Наши интервью» можно узнать, что говорят эксперты о том или ином вопросе, раздел «Интересности» хранит в себе самые любопытные статьи о животных, «Полезности» - советы по содержанию и ухожу за питомцами.

В блоке «Породы и виды» мы публикуем статьи, посвященные основным сведениям о том или ином животном, а в рубрике «Советы ветеринаров» - рекомендации специалистов о грамотной заботе о здоровье любимцев. И, конечно же, раздел «Новости» поможет вам оставаться в курсе самых актуальных новостей.

Для того, чтобы не пропускать наши публикации, следите за нами в «Фейсбук» и «Вконтакте». Кстати, время от времени там мы разыгрываем призы для ваших питомцев.