PetsToday

1-й информационный зоопортал Украины

dog
Pull

Самое свежее из блогов

Як правильно доглядати цуценят?

3 Марта 2021

34 0
Кожне четверте рішення про покупку щеня в період пандемії було імпульсивним, свідчать дані Англійського кеннел-клубу. Окрім цього, кожен п’ятий новоспечений власник собаки, який вирішив їм стати під впливом емоцій, тепер переживає через добробут нового улюбленця... Читать подробнее ...

Линька папуги: як відрізнити природнє оновлення пір’я від хвороби і чим допомогти улюбленцю?

24 Февраля 2021

Пір’я оберігає пташиний організм від дії зовнішніх факторів, допомагає підтримувати стабільну температуру тіла. Оновлення пір'я – цілком звичний процес, який відбувається послідовно і не впливає на здатність папуги літати. Читать подробнее ...

Що тримає котиків біля людини?

16 Февраля 2021

261 0
Справа тут не в їжі, як можна було б припустити – вусаті доволі самостійні, щоб самі себе нагодувати. Коли котики вирішили залишитися поруч з людьми, ними керували емоції. А ще чотирилапі шукали партнерів, і побачили, що ми також потребуємо допомоги.

Читать подробнее ...

Навіщо і чому хом’ячки бігають в колесі?

15 Февраля 2021

39 0
За одну ніч дорослий хом'як може пробігти близько 12 кілометрів у своєму колесі. Але навіщо йому так напружуватися? Виявляється, таким добровільним фізичним навантаженням є цілком логічне обґрунтування. Читать подробнее ...

Звідки у домашніх котиків беруться блохи?

10 Февраля 2021

386 0
Якщо ви думаєте, що ваш вусатий убезпечений від бліх, тому що він не гуляє і веде виключно домашній спосіб життя, ви гірко помиляєтеся – паразити можуть жити просто у вас вдома. Читать подробнее ...

Чому собакам так подобається висовувати голову з вікна під час мандрівок на автомобілі?

8 Февраля 2021

41 0
Здається, жоден собака не може встояти перед спокусою висyнути морду у вікно автомобіля, що рухається: вітер роздуває шорстку, вуха ляскають від швидкості, і далеко висунутий язик. Невже це так приємно? Читать подробнее ...

Як правильно гладити котиків?

4 Февраля 2021

76 0
Ми звикли думати, що погладжування допомагає нам зближуватися з вусатими, приємно проводити час разом. Однак котики навряд отримують задоволення від такого контакту з людьми, пише Science Focus.

Читать подробнее ...

Пташині мандрівки квартирою: як безпечно випускати папугу політати?

27 Января 2021

Випускати пернатого прогулятися по квартирі не просто можна, а категорично треба – це обов’язкова умова його нормального існування у неволі. Однак робити це потрібно з обережністю, щоб не заподіяти пташці шкоди і не накликати зайвих проблем.

Читать подробнее ...

«Закордонний досвід»: чого не можна робити власникам домашніх тварин у різних країнах?

25 Января 2021

401 0
В Пенсільванії, якщо конячка відмовляється проходити повз автомобіль, власник авто повинен розібрати його і заховати деталі в кущах. Таким незвичним чином в американському штаті відстоюють інтереси тварин. Не менш дивно в інших країнах, навпаки, забороняють домашніх улюбленців і обмежують власників... Читать подробнее ...

Люди обирають плоскомордих котиків, тому що вони їм нагадають немовлят

20 Января 2021

60 0
Водночас плоскомордим котикам важче за інших демонструвати свої справжні емоції, впевнені вчені Читать подробнее ...

Про що позіхають собаки?

18 Января 2021

649 0
Собаки позіхають цілий день. Вранці, після сну, ввечері, коли втомилися, і ще багато разів протягом дня. Ще собаки можуть скласти компанію людям, які зівають. Раніше вважалося, що позіхання є реакцією чотирилапих на незначний стрес, з'ясувалося ж, що воно має більше соціальне значення.
Читать подробнее ...

Як пандемія вплине на популяцію домашніх тварин в Україні?

14 Января 2021

21 0
Запрошуємо долучитися до опитування, яке проводить Об’єднання зообізнесу України: «Як пандемія вплине на популяцію домашніх тварин в Україні у найближчі роки?»
Читать подробнее ...

НОВОСТИ О ДОМАШНИХ ЖИВОТНЫХ

Обзавестись четвероногим другом – дело несложное, но вот его воспитание, должный уход и правильное питание – это уже вопросы, на которые новоиспеченные владельцы домашних животных не всегда знают ответы. Но это не беда – получить их можно на нашем сайте. Более того, у нас можно ознакомиться с ветеринарными советами и мнениями экспертов по той или иной теме.

Наш зоопортал – интересный сайт, посвященный меньшим друзьям человека. Независимо от того, любите вы кошек или мышек, являетесь владельцем собаки или хамелеона, у нас можно найти ответы на все интересующие вас вопросы.

Так наш раздел «Новости о животных» позволит узнавать самую полезную и актуальную информацию зоомира, оставаться в курсе событий, которые связанны с животными, происходят в Украине и мире.

Хотите первым прочесть обзор только что прошедшей выставки или узнать новые стандарты вакцинации домашних животных? А, может, вам интересно, какие виды рыбок можно содержать в одном аквариуме, а какие – категорически нельзя? Это все и даже больше вы найдете у нас. Мы публикуем для вас интересные и полезные статьи о животных каждый день.

Для вашего удобства на странице «Новости» мы создали удобный рубрикатор, который облегчит поиск интересующего вас материала. В разделе «Наши интервью» можно узнать, что говорят эксперты о том или ином вопросе, раздел «Интересности» хранит в себе самые любопытные статьи о животных, «Полезности» - советы по содержанию и ухожу за питомцами.

В блоке «Породы и виды» мы публикуем статьи, посвященные основным сведениям о том или ином животном, а в рубрике «Советы ветеринаров» - рекомендации специалистов о грамотной заботе о здоровье любимцев. И, конечно же, раздел «Новости» поможет вам оставаться в курсе самых актуальных новостей.

Для того, чтобы не пропускать наши публикации, следите за нами в «Фейсбук» и «Вконтакте». Кстати, время от времени там мы разыгрываем призы для ваших питомцев.