PetsToday

1-й информационный зоопортал Украины

dog
Pull

Самое свежее из блогов

Акваріумна екзотика: прозорі підводні мешканці, яких можна утримувати вдома

21 Декабря 2021

Відсутність забарвлення – ідеальне маскування. Прозорий тулуб «скляних» риб робить їх майже непомітними для хижаків. Розгледіти можна лише обрис хребта. Непомітними є навіть нервова і кровоносна системи цих створінь.
Читать подробнее ...

Сяючі рибки: цікавості з історії походження

8 Декабря 2021

Гратися з незвичайним зовнішнім виглядом підводних мешканців може не тільки природа: наприкінці минулого століття вчені вперше представили світу сяючих риб. Дослідники переслідували власні наукові ціли, а заразом подарували акваріумістам новий об’єкт інтересу.
Читать подробнее ...

Рожевий какаду: особливості утримування гіпоалергенного папуги

5 Октября 2021

109 0
Австралія — ​​батьківщина рожевих какаду. Але там їх не дуже люблять. А все через згубні нальоти цих птахів на поля. Адже рожеві какаду живуть зграями — уявіть, що залишається від врожаю після їхньої трапези? Фермери намагаються позбутися какаду усіма можливими способами, але їхня популяція залишається стабільно високою.

Читать подробнее ...

Походження мейн-кунів: легенди та історія породи

14 Сентября 2021

511 0
Мейн-кун – це аборигенна порода котів Північної Америки. Її представники – це нащадки чотирилапих мешканців штату Мен. Дослівно з англійської назва породи перекладається як «менський єнот». Звідси походять друга назва породи – менська єнотова кішка – та чисельні легенди про її походження. Читать подробнее ...

Гамбійський хом’яковий пацюк – метровий гризун-шукач мін та домашній улюбленець

30 Июня 2021

281 0
Гамбійський хом’яковий пацюк або щур гамбі – один з найбільших гризунів на планеті. Дорослі особини виростають до 90 сантиметрів в довжину. Вони відомі тим, що вміють добре шукати міни та виявляти хворих на туберкульоз, а ще вони іноді стають домашніми улюбленцями.
Читать подробнее ...

Витончені вухаті орієнтали: історія однієї з найбільш «інопланетних» порід котиків

9 Июня 2021

170 0
Орієнтали – стрункі котики з витонченим кістяком та міцною мускулатурою, дуже великими вушками і тонким довгим хвостиком, грайливі та балакучі походять зі Сходу і є родичами сіамів. Читать подробнее ...

5 цікавих фактів про аксолотлів – личинок-канібалів, які здатні відростити будь-яку частину тіла

6 Мая 2021

512 0
У дикій природі вони знаходяться під загрозою зникнення, а в акваріумах завоювали неабияку популярність завдяки виразній зовнішності та цікавій поведінці. Пропонуємо дізнатися про цих незвичних створінь більше! Читать подробнее ...

Йоркширський тер’єр: історія походження та цікавинки породи

12 Апреля 2021

А ви знали, що від самого початку йоркширських тер’єрів, нині улюбленців дівчат і «салонних» собачок, як їх іноді називають, утримували селяни, а головним призначенням цих чотирилапих був вилов гризунів? Читать подробнее ...

Домашня чилійська білка: як утримувати дегу?

24 Марта 2021

Дегу  усі свої справи роблять вдень, а вночі зазвичай сплять, і тому не заважають власникам відпочивати. А ще вони живуть значно довше за усіх інших гризунів – від 8 до 10 років. Додаємо до цих фактів невибагливість такого звіра і отримуємо майже ідеального улюбленця.

Читать подробнее ...

Пуделі: від мисливців на водоплавну дичину до розкішних улюбленців мільйонів

9 Ноября 2020

253 0
Колись пуделі були мисливськими собаками, навченими приносити дичину з води. Їхні предки вважалися невтомними мисливцями, які мали грубувату зовнішність та непокірний характер. Та згодом селекціонери створили зовсім іншого пуделя – красивого слухняного улюбленця мільйонів... Читать подробнее ...

Вельш коргі: історія походження «злого собаки»

16 Июня 2020

765 0
Вельш коргі – англійські породи собак. Проте, коли і як вони з’явилися на території Британських островів, не знає ніхто. Достеменно відомо одне: невеличкий і міцний коргі, який охороняє ферму і пасе худобу, відомий в Англії протягом багатьох століть... Читать подробнее ...

НОВОСТИ О ДОМАШНИХ ЖИВОТНЫХ

Обзавестись четвероногим другом – дело несложное, но вот его воспитание, должный уход и правильное питание – это уже вопросы, на которые новоиспеченные владельцы домашних животных не всегда знают ответы. Но это не беда – получить их можно на нашем сайте. Более того, у нас можно ознакомиться с ветеринарными советами и мнениями экспертов по той или иной теме.

Наш зоопортал – интересный сайт, посвященный меньшим друзьям человека. Независимо от того, любите вы кошек или мышек, являетесь владельцем собаки или хамелеона, у нас можно найти ответы на все интересующие вас вопросы.

Так наш раздел «Новости о животных» позволит узнавать самую полезную и актуальную информацию зоомира, оставаться в курсе событий, которые связанны с животными, происходят в Украине и мире.

Хотите первым прочесть обзор только что прошедшей выставки или узнать новые стандарты вакцинации домашних животных? А, может, вам интересно, какие виды рыбок можно содержать в одном аквариуме, а какие – категорически нельзя? Это все и даже больше вы найдете у нас. Мы публикуем для вас интересные и полезные статьи о животных каждый день.

Для вашего удобства на странице «Новости» мы создали удобный рубрикатор, который облегчит поиск интересующего вас материала. В разделе «Наши интервью» можно узнать, что говорят эксперты о том или ином вопросе, раздел «Интересности» хранит в себе самые любопытные статьи о животных, «Полезности» - советы по содержанию и ухожу за питомцами.

В блоке «Породы и виды» мы публикуем статьи, посвященные основным сведениям о том или ином животном, а в рубрике «Советы ветеринаров» - рекомендации специалистов о грамотной заботе о здоровье любимцев. И, конечно же, раздел «Новости» поможет вам оставаться в курсе самых актуальных новостей.

Для того, чтобы не пропускать наши публикации, следите за нами в «Фейсбук» и «Вконтакте». Кстати, время от времени там мы разыгрываем призы для ваших питомцев.