PetsToday

1-й информационный зоопортал Украины

dog
Pull

Свято котячої краси у Харкові

Свято котячої краси у Харкові

Зимова виставка котів Master Cat відбулася у Харкові. Шанувальники вусатих зустрілися на новій локації зі святковим настроєм та надіями на перемогу своїх улюбленців. Зміна місця проведення виставки, кажуть організатори, це новий етап розвитку усієї історії Master Cat.

«Фелінологічний рух – йому в Україні приблизно 30 років – переживає друге дихання. Ми бачимо нові обличчя, які починають працювати з нуля. З ними цікаво. І тому ми активізуємо свою роботу, і вже маємо багато планів на наступні періоди», – розповідає організатор виставки Тетяна Потапова.

Після тривалої перерви між весняним та зимовим Master Cat постійні учасники заходу раді знову зібратися разом. Адже виставки, насамперед, це можливість для заводників похвалитися результатами своєї роботи, отримати експертну оцінку та поради, обмінятися досвідом з такими ж шанувальниками хвостатих.

«Учасники сказали, що з радістю святкуватимуть нашу виставку. Коли ми не змогли провести осінню – з причин, які від не нас не залежали – наші постійні гості зізнавалися, що переживають. Тепер усе налагодилося», – зазначила пані Тетяна. Цьогорічний зимовий Master Cat можна сміливо назвати бенефісом мейн-кунів – їх серед усіх чотирилапих учасників було найбільше.  

«Саме на цій виставці дійсно так трапилося, що мейн-кунів багато. Це загальна тенденція – зараз найбільш популярними породами є саме мейн-куни та бенгальскі коти», – розповідає організатор.

Зимовий Master Cat цього разу проходив за два тижні до Нового року – у прикрашеній залі та святковому настрої. Це – нагадування, що наші домашні улюбленці теж очікують на подарунки. 

«Цього разу на виставку я взяла свого кота, якому 14 років, і який не ходить на виставки вже понад п’ять років. А їхати сюди доволі довго. Гном – так звуть кота – усю дорогу бурчав. Я його вмовляла потерпіти. І коли ми доїхали, я на нього подивилися, похвалили його, і він заспокоївся. Він просто чекав на похвалу. Це – найкращий подарунок для будь-якого кота», – ділиться пані Тетяна.

Тому не забувайте про увагу до вусатих – виставкові котики теж полюбляють компліменти. Приходьте на виставки як гості або як учасники – зі своїми улюбленцями. 

Фото: Евген Сальніков

Назад

Добавить комментарий

НОВОСТИ О ДОМАШНИХ ЖИВОТНЫХ

Обзавестись четвероногим другом – дело несложное, но вот его воспитание, должный уход и правильное питание – это уже вопросы, на которые новоиспеченные владельцы домашних животных не всегда знают ответы. Но это не беда – получить их можно на нашем сайте. Более того, у нас можно ознакомиться с ветеринарными советами и мнениями экспертов по той или иной теме.

Наш зоопортал – интересный сайт, посвященный меньшим друзьям человека. Независимо от того, любите вы кошек или мышек, являетесь владельцем собаки или хамелеона, у нас можно найти ответы на все интересующие вас вопросы.

Так наш раздел «Новости о животных» позволит узнавать самую полезную и актуальную информацию зоомира, оставаться в курсе событий, которые связанны с животными, происходят в Украине и мире.

Хотите первым прочесть обзор только что прошедшей выставки или узнать новые стандарты вакцинации домашних животных? А, может, вам интересно, какие виды рыбок можно содержать в одном аквариуме, а какие – категорически нельзя? Это все и даже больше вы найдете у нас. Мы публикуем для вас интересные и полезные статьи о животных каждый день.

Для вашего удобства на странице «Новости» мы создали удобный рубрикатор, который облегчит поиск интересующего вас материала. В разделе «Наши интервью» можно узнать, что говорят эксперты о том или ином вопросе, раздел «Интересности» хранит в себе самые любопытные статьи о животных, «Полезности» - советы по содержанию и ухожу за питомцами.

В блоке «Породы и виды» мы публикуем статьи, посвященные основным сведениям о том или ином животном, а в рубрике «Советы ветеринаров» - рекомендации специалистов о грамотной заботе о здоровье любимцев. И, конечно же, раздел «Новости» поможет вам оставаться в курсе самых актуальных новостей.

Для того, чтобы не пропускать наши публикации, следите за нами в «Фейсбук» и «Вконтакте». Кстати, время от времени там мы разыгрываем призы для ваших питомцев.