PetsToday

1-й информационный зоопортал Украины

dog
Pull

Як перевезти рибку з магазину додому?

Як перевезти рибку з магазину додому?

Підводні мешканці мандрують щонайменше двічі на життя – від заводників до магазину, і з магазину до нових власників, – і кожного разу переживають стрес. Забезпечити комфорт подорожі – задача новоспечених акваріумістів, які купили рибку. І насамперед важливо обрати правильну «переноску».

Це – спеціальний пакет, створений для риб’ячих мандрівок, який герметично зав’язується після посадки в нього новоспеченого улюбленця. Найбільший пакет розрахований на 3 літри. Риба в ньому може перебувати максимум півтори години. З урахуванням цього, в одному великому пакеті можна перевозити до 30 невеличких риб. Якщо дорога займає понад 90 хвилин, пакет треба відкрити – щоб наситити його вміст киснем, – і знову зав’язати.

Пакет з рибками для зручності можна перевозити в сумці. Але важливо дотримуватися двох умов, які збережуть цільність пакету у дорозі і температурний режим:

  1. 1.На тимчасову домівку риб не можна тиснути – вона знаходиться під тиском і може просто луснути. Тому, якщо кладете пакет в сумку, кладіть його зверху.
  2. 2. Перенагрівання або переохолодження згубне для риб, тому пакет з ними не можна залишати на сонці, зачиняти у спекотну погоду в машині, а взимку слід берегти в теплі.
Перевозити рибу у звичайному поліетиленовому пакеті не можна – він занадто тонкий і тому не витримає тиску кисню. Також краще уникати скляних банок, особливо тих, які вже використовувалися у побутових чи кулінарних цілях – залишки хімічних речовин, солі згубні для риб. Окрім цього, скло здебільшого холодніше за кімнатну температуру, а через це рибки стресують.

Окрім переноски, важливо також забезпечити нового улюбленця «правильною» водою. Зміна водного середовища – стрес для риб, тому перевозять їх у тій воді, з якої дістали – у магазинній.

У дорозі годувати риб не можна. Окрім цього, риб не можна перевозити, якщо вони тільки-но поїли – відповідальний продавець має вас про це попередити. Краще зачекати півгодини, і тільки потім забрати нових улюбленців додому. А вже вдома не можна просто перелити вміст пакету до ємності, в якій живуть інші улюбленці. Рибку необхідно підготувати до нового водного середовища.
Для цього можна поставити пакет з рибкою просто в акваріум і залишити в такому положенні на 5 хвилин. Температурний режим стабілізується, додамо до пакета трошки води з акваріума, перечекаємо – щоб рибка звикла до нових умов існування, – і тільки потім можна пересадити улюбленця до акваріума.

  1. Важливо: краще поселити нову рибу спочатку до карантинного акваріума – деякі інфекційні захворювання мають певний інкубаційний період, тому дають про себе знати не одразу.


Бережіть здоров’я своїх підводних улюбленців!

Назад

Добавить комментарий

НОВОСТИ О ДОМАШНИХ ЖИВОТНЫХ

Обзавестись четвероногим другом – дело несложное, но вот его воспитание, должный уход и правильное питание – это уже вопросы, на которые новоиспеченные владельцы домашних животных не всегда знают ответы. Но это не беда – получить их можно на нашем сайте. Более того, у нас можно ознакомиться с ветеринарными советами и мнениями экспертов по той или иной теме.

Наш зоопортал – интересный сайт, посвященный меньшим друзьям человека. Независимо от того, любите вы кошек или мышек, являетесь владельцем собаки или хамелеона, у нас можно найти ответы на все интересующие вас вопросы.

Так наш раздел «Новости о животных» позволит узнавать самую полезную и актуальную информацию зоомира, оставаться в курсе событий, которые связанны с животными, происходят в Украине и мире.

Хотите первым прочесть обзор только что прошедшей выставки или узнать новые стандарты вакцинации домашних животных? А, может, вам интересно, какие виды рыбок можно содержать в одном аквариуме, а какие – категорически нельзя? Это все и даже больше вы найдете у нас. Мы публикуем для вас интересные и полезные статьи о животных каждый день.

Для вашего удобства на странице «Новости» мы создали удобный рубрикатор, который облегчит поиск интересующего вас материала. В разделе «Наши интервью» можно узнать, что говорят эксперты о том или ином вопросе, раздел «Интересности» хранит в себе самые любопытные статьи о животных, «Полезности» - советы по содержанию и ухожу за питомцами.

В блоке «Породы и виды» мы публикуем статьи, посвященные основным сведениям о том или ином животном, а в рубрике «Советы ветеринаров» - рекомендации специалистов о грамотной заботе о здоровье любимцев. И, конечно же, раздел «Новости» поможет вам оставаться в курсе самых актуальных новостей.

Для того, чтобы не пропускать наши публикации, следите за нами в «Фейсбук» и «Вконтакте». Кстати, время от времени там мы разыгрываем призы для ваших питомцев.