PetsToday

1-й информационный зоопортал Украины

dog
Pull

4 умови для комфортної зимівлі гризунів

4 умови для комфортної зимівлі гризунів

Гризуни — створіння ніжні та тендітні. Морозна свіжість за вікном і зниження температури повітря вдома можуть спричинити для них певний дискомфорт. Тому взимку нам, власникам, потрібно переглянути деякі моменти утримання таких звірів.

Переконайтеся, що улюбленцю тепло

Перше, на що варто звернути увагу — розташування клітки. Шиншили, щури, мишенята та інші гризуни запросто «підривають» здоров'я на протягах. Переконайтеся, що їхні будиночки розташовані в такому місці, де ані холод, ані протяг до них не доберуться. Це — правило номер один, і воно актуальне не тільки в холодну пору року.

Придбайте «правильний» наповнювач

Дно клітки гризуна завжди всипане наповнювачем. Він буває різних видів. Професіонали радять придивитися до гігієнічного і відмовитися від використання звичайного паперу — він не захистить гризуна. А гігієнічний наповнювач навпаки добре справляється із завданням поглинання вологи й запахів, але найголовніше — взимку він виконує функцію утеплювача клітки.

Адже ставити клітку вихованця біля батареї небезпечно, власне, як і ставити його біля відкритого вікна. Організм звіра може не впоратися із занадто високою температурою. Окрім цього, саме в теплі люблять розмножуватися «погані» бактерії, які нерідко стають винуватцями різних захворювань.
А будиночок у гризуна є?

Поставити клітку в затишний куточок і встелити дно правильним наповнювачем — це ще не все, що повинен зробити турботливий власник для комфортної зимівлі гризуна. Якщо у вашого звіра ще немає нерухомості, час це виправляти. Йдеться про будиночок, який розташовується в клітці. Крім того, що гризуни в принципі полюбляють усілякі укриття, він також слугуватиме певним оазисом, де звір зможе зігрітися або сховатися від протягів.

Відмовтеся від експериментів з їжею

Харчування — ще один важливий момент якісного догляду. Домашні гризуни рідко вередують, їдять майже все, але давати їм це «все» не можна. Правильне харчування сприяє правильному обміну речовин, що важливо, адже лисі морські свинки обігріваються саме їжею.

Тому експериментувати з раціоном вихованця в холодну пору року не можна. А від овочів та фруктів, сезон яких припадає на літо, краще відмовитися. Усе інше — за перевіреною схемою: хом'якам — зерновий корм, морква, буряк, яблуко, і т.д., морським свинкам — капусту, знову-таки, морква, буряк, яблука і сіно.

Не забувайте також про ласку і увагу, яку власники мають приділяти своїм улюбленцям незалежно від пори роки.

Бережіть себе та своїх звірів!

Назад

Добавить комментарий

НОВОСТИ О ДОМАШНИХ ЖИВОТНЫХ

Обзавестись четвероногим другом – дело несложное, но вот его воспитание, должный уход и правильное питание – это уже вопросы, на которые новоиспеченные владельцы домашних животных не всегда знают ответы. Но это не беда – получить их можно на нашем сайте. Более того, у нас можно ознакомиться с ветеринарными советами и мнениями экспертов по той или иной теме.

Наш зоопортал – интересный сайт, посвященный меньшим друзьям человека. Независимо от того, любите вы кошек или мышек, являетесь владельцем собаки или хамелеона, у нас можно найти ответы на все интересующие вас вопросы.

Так наш раздел «Новости о животных» позволит узнавать самую полезную и актуальную информацию зоомира, оставаться в курсе событий, которые связанны с животными, происходят в Украине и мире.

Хотите первым прочесть обзор только что прошедшей выставки или узнать новые стандарты вакцинации домашних животных? А, может, вам интересно, какие виды рыбок можно содержать в одном аквариуме, а какие – категорически нельзя? Это все и даже больше вы найдете у нас. Мы публикуем для вас интересные и полезные статьи о животных каждый день.

Для вашего удобства на странице «Новости» мы создали удобный рубрикатор, который облегчит поиск интересующего вас материала. В разделе «Наши интервью» можно узнать, что говорят эксперты о том или ином вопросе, раздел «Интересности» хранит в себе самые любопытные статьи о животных, «Полезности» - советы по содержанию и ухожу за питомцами.

В блоке «Породы и виды» мы публикуем статьи, посвященные основным сведениям о том или ином животном, а в рубрике «Советы ветеринаров» - рекомендации специалистов о грамотной заботе о здоровье любимцев. И, конечно же, раздел «Новости» поможет вам оставаться в курсе самых актуальных новостей.

Для того, чтобы не пропускать наши публикации, следите за нами в «Фейсбук» и «Вконтакте». Кстати, время от времени там мы разыгрываем призы для ваших питомцев.