PetsToday

1-й информационный зоопортал Украины

dog
Pull

Самое свежее из блогов

Правильне моргання очима збільшує шанси власника потоваришувати з кицькою

19 Октября 2020

20 0
Котики гуляють самі по собі, і цьому явищу існує навіть наукове обґрунтування. Але знайти спільну мову навіть із найбільш самостійною та незалежною кішкою, виявляється, можна. Як саме – дізналися вчені з університетів Сассекса та Портсмута. Читать подробнее ...

П'ять трюків та команд, яким можна навчити котика

11 Октября 2020

72 0
Підвищення голосу або фізичне покарання можуть стати причиною стресу кота – такі тренування не матимуть позитивного результату. Натомість улюбленця вкрай важливо постійно заохочувати... Читать подробнее ...

5 хижих звичок домашніх котів

8 Октября 2020

475 0
Віктор Гюго сказав: "Бог створив кішку, щоб у людини був тигр, якого можна погладити". І це дійсно правда: незважаючи на тисячі років одомашнення, домашні вусаті зберегли багато звичок, які споріднюють їх з дикими кицьками.

Читать подробнее ...

3 причини, чому кицьки люблять спати на своїх власниках

14 Сентября 2020

304 0
Вусаті полюбляють відпочивати, лежачи на своїх власниках. Це явище може пояснити людська температура тіла, яка подобається кицькам, наш привабливий запах, а також потреба чотирилапих у безпеці.Читать подробнее ...

Лоток для кицьки: 5 секретів, які допоможуть назавжди вирішити туалетне питання

18 Августа 2020

601 0
Якщо котик відмовляється ходити в лоток, це не помста і не образа. Тваринка добре знає, яким має бути її туалет, і, можливо, реальність не співпадає з її уявленнями...
Читать подробнее ...

Чи можна котам собачий корм та чому вусаті досі не призвичаїлися до людської їжі?

10 Августа 2020

289 0
Вусаті – облігатні хижаки. Це означає, що переважну більшість їхнього раціону має складати білкова їжа. Корм для собак, в якому більше овочів та злаків, не задовольняє такої потреби. Тому котам протипоказана собача, і вегетаріанська дієта, а також людські смаколики.
Читать подробнее ...

Нічний хижак: як вгамувати надто активного вночі котика?

4 Августа 2020

884 0
Деяким власникам знайоме це нічне жахіття – кіт не дає спати: бігає, ломиться до спальні, стрибає на ліжко, іноді нявчить. Таку поведінку можна пояснити – котики за своєю природою нічні створіння. Вночі вони полюють та харчуються, а вдень відпочивають.
Читать подробнее ...

Чи мають домашні тваринки почуття гумору?

12 Июля 2020

176 0
Ми розмовляємо зі своїми собаками, ображаємося на своїх котів, розповідаємо папугам такі речі про себе, про які не ризикнули б розказати нікому більше. І хоча ми підозрюємо, що така поведінка абсолютно позбавлене сенсу, десь в глибині душі ми сподіваємося, що наш улюбленець нас розуміє. І співчуває нам. А, може, сміється над нами?
Читать подробнее ...

4 причини, чому коти «не дуже» люблять воду

8 Июля 2020

193 0
Далеко не всі котики відчувають відразу до води. Наприклад, ті вусаті, які мали позитивний «водний досвід» на етапі своєї соціалізації, доволі часто ще стерпні до ванних процедур. Окрім цього, існують також окремі породи, які зазвичай не проти покупатися. Читать подробнее ...

Як забезпечити коту шикарне життя в зачині?

2 Июня 2020

114 0
Дослідниця з Великої Британії Сара Еліс пропоную рекомендації по утриманню вусатих улюбленців для всіх небайдужих власників. Поради вченої базуються на широкомасштабному дослідженні про важливість збагачення навколишнього середовища котів. Читать подробнее ...

Навіщо котам пити воду і що для цього можуть зробити власники?

20 Мая 2020

505 0
Без води життя котиків в прямому сенсі неможливе: вчені встановили, що повне виключення води з раціону кицьки призводить до гибелі тваринки у дуже короткий термін, при цьому повне голодування з вільним водопоєм організм переносить набагато легше.
Читать подробнее ...

НОВОСТИ О ДОМАШНИХ ЖИВОТНЫХ

Обзавестись четвероногим другом – дело несложное, но вот его воспитание, должный уход и правильное питание – это уже вопросы, на которые новоиспеченные владельцы домашних животных не всегда знают ответы. Но это не беда – получить их можно на нашем сайте. Более того, у нас можно ознакомиться с ветеринарными советами и мнениями экспертов по той или иной теме.

Наш зоопортал – интересный сайт, посвященный меньшим друзьям человека. Независимо от того, любите вы кошек или мышек, являетесь владельцем собаки или хамелеона, у нас можно найти ответы на все интересующие вас вопросы.

Так наш раздел «Новости о животных» позволит узнавать самую полезную и актуальную информацию зоомира, оставаться в курсе событий, которые связанны с животными, происходят в Украине и мире.

Хотите первым прочесть обзор только что прошедшей выставки или узнать новые стандарты вакцинации домашних животных? А, может, вам интересно, какие виды рыбок можно содержать в одном аквариуме, а какие – категорически нельзя? Это все и даже больше вы найдете у нас. Мы публикуем для вас интересные и полезные статьи о животных каждый день.

Для вашего удобства на странице «Новости» мы создали удобный рубрикатор, который облегчит поиск интересующего вас материала. В разделе «Наши интервью» можно узнать, что говорят эксперты о том или ином вопросе, раздел «Интересности» хранит в себе самые любопытные статьи о животных, «Полезности» - советы по содержанию и ухожу за питомцами.

В блоке «Породы и виды» мы публикуем статьи, посвященные основным сведениям о том или ином животном, а в рубрике «Советы ветеринаров» - рекомендации специалистов о грамотной заботе о здоровье любимцев. И, конечно же, раздел «Новости» поможет вам оставаться в курсе самых актуальных новостей.

Для того, чтобы не пропускать наши публикации, следите за нами в «Фейсбук» и «Вконтакте». Кстати, время от времени там мы разыгрываем призы для ваших питомцев.