PetsToday

1-й информационный зоопортал Украины

dog
Pull

Самое свежее из блогов

Котячий зір VS Людські очі: як бачать вусаті?

30 Октября 2019

32 0
Людське око – одне з найбільш дивовижних досягнень еволюції. Воно здатне бачити дрібні порошинки та величезні гори, поблизу і здалеку, в повному кольорі. Працюючи в парі з потужним процесором у вигляді головного мозку, очі дозволяють людині розрізняти рух і розрізняти людей по обличчях. Читать подробнее ...

Навіщо котикам холка?

22 Октября 2019

150 0
Холка – місце на тілі тваринки, де закінчується шийний і починається спинний відділ хребта, вона однаково розташована у всіх котів. Її центр – точка перед лопатками і над передніми лапами чотирилапого. Читать подробнее ...

Як доглядати за здоров’ям котика у домашніх умовах?

15 Октября 2019

30 0
Що поведінка кицьки може розказати про її здоров’я і як відрізнити стрес від фізичної хвороби? Читать подробнее ...

5 хижих звичок домашніх котів

3 Октября 2019

188 0
Віктор Гюго колись сказав, що бог створив кішку, щоб у людини був тигр, якого можна погладити. Можливо, це дійсно так. Бо, незважаючи на тисячі років одомашнення, домашні вусаті зберегли багато звичок, які споріднюють їх з дикими побратимами.
Читать подробнее ...

Видалення кігтів котам: як ставляться до процедури у Європі та США?

1 Октября 2019

23 0
Видаляти котам кігті заборонено в багатьох країнах Європи, зокрема у Великобританії, а також в Бразилії, Ізраїлі, Австралії та Новій Зеландії. Читать подробнее ...

7 секретів, як подовжити життя домашнього котика

4 Сентября 2019

218 0
Тривалість життя котика здебільшого залежить від умов його існування – мешкає він у приміщенні з турботливими власниками або ж на вулиці, де сам собі хазяїн...
Читать подробнее ...

3 причини, чому кицьки люблять спати на своїх власниках

21 Августа 2019

129 0
Вусаті полюбляють відпочивати, лежачи на своїх власниках. Такому явищу існує декілька пояснень: температура нашого тіла, привабливий запах і потреба у безпеці.

Читать подробнее ...

Кіт боїться людей – що робити?

10 Августа 2019

210 0
Котячу ксенофобію складно назвати важким психологічним захворюванням. Скоріше це банальний недолік досвіду або, навпаки, результат негативного спілкування. Чотирилапий ксенофоб страхається нових людей, усього незвіданого. Та це можна виправити. Головне – не заохочувати таку поведінку улюбленця.
Читать подробнее ...

Нічний хижак: як вгамувати надто активного вночі котика?

7 Августа 2019

279 0
Деяким власникам знайоме це нічне жахіття – кіт не дає спати: бігає, ломиться до спальні, стрибає на ліжко, іноді нявчить. Таку поведінку можна пояснити – котики за своєю природою нічні створіння. Вночі вони полюють та харчуються, а вдень відпочивають.
Читать подробнее ...

Чи сумісні кіт і собачий корм та чому вусаті досі не призвичаїлися до людської їжі?

31 Июля 2019

69 0
Вусаті – облігатні хижаки. Це означає, що переважну більшість їхнього раціону має складати білкова їжа. Корм для собак, в якому більше овочів та злаків, не задовольняє такої потреби. Тому котам протипоказана «собача» дієта, вегетаріанська та людські смаколики. Читать подробнее ...

Від чого залежить характер домашнього кота?

29 Июля 2019

66 0
В дикій природі котики тримаються поодинці, а «прайди» створюють лише за умови харчового достатку. Так, незалежність є спільною рисою усіх вусатих, але окремі риси характеру залежать наполовину від породи та генів кожного чотирилапого. Читать подробнее ...

Породные корма для кошек: маркетинговый ход или необходимость?

23 Июля 2019

493 0
Всем котам и кошкам – от животных пет-класса до высококлассных породистых представителей с выдающейся родословной –  необходимо правильное здоровое питание. Как его могут обеспечить готовые породные корма и могут ли вообще – давайте разберемся.

Читать подробнее ...

НОВОСТИ О ДОМАШНИХ ЖИВОТНЫХ

Обзавестись четвероногим другом – дело несложное, но вот его воспитание, должный уход и правильное питание – это уже вопросы, на которые новоиспеченные владельцы домашних животных не всегда знают ответы. Но это не беда – получить их можно на нашем сайте. Более того, у нас можно ознакомиться с ветеринарными советами и мнениями экспертов по той или иной теме.

Наш зоопортал – интересный сайт, посвященный меньшим друзьям человека. Независимо от того, любите вы кошек или мышек, являетесь владельцем собаки или хамелеона, у нас можно найти ответы на все интересующие вас вопросы.

Так наш раздел «Новости о животных» позволит узнавать самую полезную и актуальную информацию зоомира, оставаться в курсе событий, которые связанны с животными, происходят в Украине и мире.

Хотите первым прочесть обзор только что прошедшей выставки или узнать новые стандарты вакцинации домашних животных? А, может, вам интересно, какие виды рыбок можно содержать в одном аквариуме, а какие – категорически нельзя? Это все и даже больше вы найдете у нас. Мы публикуем для вас интересные и полезные статьи о животных каждый день.

Для вашего удобства на странице «Новости» мы создали удобный рубрикатор, который облегчит поиск интересующего вас материала. В разделе «Наши интервью» можно узнать, что говорят эксперты о том или ином вопросе, раздел «Интересности» хранит в себе самые любопытные статьи о животных, «Полезности» - советы по содержанию и ухожу за питомцами.

В блоке «Породы и виды» мы публикуем статьи, посвященные основным сведениям о том или ином животном, а в рубрике «Советы ветеринаров» - рекомендации специалистов о грамотной заботе о здоровье любимцев. И, конечно же, раздел «Новости» поможет вам оставаться в курсе самых актуальных новостей.

Для того, чтобы не пропускать наши публикации, следите за нами в «Фейсбук» и «Вконтакте». Кстати, время от времени там мы разыгрываем призы для ваших питомцев.