PetsToday

1-й информационный зоопортал Украины

dog
Pull

Самое свежее из блогов

Котячі вушка: 5 сигналів для людини

4 Декабря 2018

9 0
Кожним вухом вашої кицьки керує складна система, яка складається з тридцяти двох м'язів, і кожен з них вміє скорочуватися і розслаблятися з різним натягом. Читать подробнее ...

5 ознак, що ваша кицька нудьгує

27 Ноября 2018

27 0
Нудьгує час від часу кожен з нас. Але якщо ми маємо десятки способів розважитися, то кицьки, зачинені в чотирьох стінах, таких можливостей не мають зовсім. Та й поскаржитися вони не можуть... Читать подробнее ...

Що і як котики думають про людей?

21 Ноября 2018

43 0
Ви замислювалися коли-небудь, чи думають кицьки про людей, зокрема про своїх власників? Джон Бредшоу, фахівець з поведінки кішок з Брістольського університету, написав цілу книгу про те, як ці тварини сприймають навколишню дійсність, і нас з вами теж.
Читать подробнее ...

Чому коти кусаються? 5 основних причин

14 Ноября 2018

34 0
Котики не кусають без причини. Як стверджує Шон Саймонс, зоопсихолог, засновник школи Kitty Bungalow Charm, укус – це спосіб спілкування. Тому, якщо кіт використовує зуби, можливо, він хоче щось сказати.
Читать подробнее ...

5 правил догляду за кицькою від ветеринара зі світом ім’ям

30 Октября 2018

49 0
Марті Беккер – доктор ветеринарних наук, практикуючий лікар зі стажем більше 30 років, автор чисельних книг про домашніх тварин. Себе він називає ветераном ветеринаріє, і вважає, що знає, як утримувати котиків, щоб вони щасливими і здоровими. І з цього приводу у нього є 5 поряд для власників.
Читать подробнее ...

Територіальна поведінка котиків: що приховує звичайна прогулянка?

23 Октября 2018

36 0
Відповісти на це питання спробувала австралійська організація Central Tablelands Local Land Services. Для цього організувала нехитрий, загалом, експеримент у місті Літгоу. На кицьках, які брали в ньому участь ненав'язливо і за можливості зафіксували GPS маячки...
Читать подробнее ...

Чому котикам так подобається вмощуватися на нашому тілі?

16 Октября 2018

21 0
Вусаті полюбляють відпочивати, лежачи на своїх власниках. Такому явищу існує декілька пояснень: температура нашого тіла, привабливий запах і потреба у безпеці.
Читать подробнее ...

Холка кицьки: де вона знаходиться, для чого потрібна і навіщо нам про неї знати?

9 Октября 2018

47 0
Холка – місце на тілі тваринки, де закінчується шийний і починається спинний відділ хребта, вона однаково розташована у всіх котів. Її центр – точка перед лопатками і над передніми лапами чотирилапого. Читать подробнее ...

«Не тягни кота за хвіст» - чому ж цього не можна робити?

2 Октября 2018

43 0
Цей образний вислів доводиться чути тим, хто затягує важливу справу. Та його використання насправді доречне й по відношенню до вусатих: смикати кота за хвіст – ставити під загрозу якість життя улюбленця.
Читать подробнее ...

Кошачья мята: есть ли у «наркотика» практическая польза?

27 Сентября 2018

40 0
Это чудодейственное растение, которое еще именуют котовником, имеет власть над нашими усатыми. Его эффект индивидуален, кратковременен, но очень заметен, потому что связан с поведенческими изменениями.  
Читать подробнее ...

«Домашній дикий звір»: про хижі звички домашних котиків

25 Сентября 2018

46 0
Віктор Гюго колись сказав, що бог створив кішку, щоб у людини був тигр, якого можна погладити. Можливо, це дійсно так. Бо, незважаючи на тисячі років одомашнення, домашні вусаті зберегли багато звичок, які споріднюють їх з дикими побратимами.
Читать подробнее ...

Домашній мисливець: чому кіт приносить мені спійманих мишей?

19 Сентября 2018

57 0
Мисливський інстинкт домашньої кицьки – її спадок від диких предків. Деякі вчені стверджують, що вусаті єдині серед хижаків полюють не лише задля їстівної здобичі, а й просто заради власного задоволення. І додому мишей кицька приносить теж не просто так.
Читать подробнее ...

Поведение кошки: что подталкивает питомца к его поступкам?

29 Августа 2018

56 0
Поведение кошек обусловлено инстинктами и их естественными потребностями: в охоте, в еде, в защите своей территории, в игре, в размножении и в поиске безопасности. Зная, что движет питомцем поступать так или иначе, можно скорректировать его поведение.
Читать подробнее ...

Хочу взяти кицьку з притулку – як це зробити і що я повинен про це знати?

22 Августа 2018

75 0
Беручи котика з притулку, ми робимо одразу декілька добрих справ: даруємо дім, сім’ю і турботу одній тваринці, і, як наслідок, звільнюємо місце в притулку для іншого чотирилапого, який до цього моменту ще мешкав на вулиці... Читать подробнее ...

Лоток для кицьки: 5 секретів, які допоможуть назавжди вирішити туалетне питання

15 Августа 2018

53 0
Якщо кицька відмовляється ходити в лоток, це не помста і не образа. Ймовірно, не всі умови, які вусатий має до свого туалету, були дотримані. Так, він має власне уявлення ідеального місця «для цього»... Читать подробнее ...

Вчені стверджують: котики полюбляють жінок більше, ніж чоловіків

10 Августа 2018

37 0
Жінки приділяють своїм улюбленцям більше уваги, ніж чоловіки. Між представниками прекрасної статі та їхніми котиками вибудовується міцніший емоціональний зв’язок. Як наслідок, вусаті здебільшого віддають перевагу жіночій компанії. Читать подробнее ...

НОВОСТИ О ДОМАШНИХ ЖИВОТНЫХ

Обзавестись четвероногим другом – дело несложное, но вот его воспитание, должный уход и правильное питание – это уже вопросы, на которые новоиспеченные владельцы домашних животных не всегда знают ответы. Но это не беда – получить их можно на нашем сайте. Более того, у нас можно ознакомиться с ветеринарными советами и мнениями экспертов по той или иной теме.

Наш зоопортал – интересный сайт, посвященный меньшим друзьям человека. Независимо от того, любите вы кошек или мышек, являетесь владельцем собаки или хамелеона, у нас можно найти ответы на все интересующие вас вопросы.

Так наш раздел «Новости о животных» позволит узнавать самую полезную и актуальную информацию зоомира, оставаться в курсе событий, которые связанны с животными, происходят в Украине и мире.

Хотите первым прочесть обзор только что прошедшей выставки или узнать новые стандарты вакцинации домашних животных? А, может, вам интересно, какие виды рыбок можно содержать в одном аквариуме, а какие – категорически нельзя? Это все и даже больше вы найдете у нас. Мы публикуем для вас интересные и полезные статьи о животных каждый день.

Для вашего удобства на странице «Новости» мы создали удобный рубрикатор, который облегчит поиск интересующего вас материала. В разделе «Наши интервью» можно узнать, что говорят эксперты о том или ином вопросе, раздел «Интересности» хранит в себе самые любопытные статьи о животных, «Полезности» - советы по содержанию и ухожу за питомцами.

В блоке «Породы и виды» мы публикуем статьи, посвященные основным сведениям о том или ином животном, а в рубрике «Советы ветеринаров» - рекомендации специалистов о грамотной заботе о здоровье любимцев. И, конечно же, раздел «Новости» поможет вам оставаться в курсе самых актуальных новостей.

Для того, чтобы не пропускать наши публикации, следите за нами в «Фейсбук» и «Вконтакте». Кстати, время от времени там мы разыгрываем призы для ваших питомцев.