PetsToday

1-й информационный зоопортал Украины

dog
Pull

Самое свежее из блогов

Коти живуть завдяки своїм носам або світ запахів вусатих

12 Февраля 2019

19 0
Нюх для людини – один з інструментів сприйняття світу, для котиків – найважливіше почуття. Воно знайомить вусатих з навколишнім середовищем, допомагає впізнавати знайомі предмети і місця, ідентифікувати друзів і ворогів. Читать подробнее ...

Характер котика: що «формує» наших улюбленців?

4 Февраля 2019

24 0
Двох однакових котів не буває. Кожен з них – яскрава особистість. Умови утримання, харчування, догляд власників може не відрізнятися, але одна тваринка може виявитися балакливою і ласкавою, а інша – недовірливою і вкрай самостійною. Від чого ж об’єктивно залежить характер кицьки?
Читать подробнее ...

Котячі вібриси або обчислювальне приладдя вашого кота

29 Января 2019

18 0
Що вміють котячі вуса? Багато чого: орієнтувати свого власника у просторі, повідомляти про перешкоду на шляху, напрямок руху потенційної жертви і навіть про зміну погоди.
Читать подробнее ...

Якого навантаження потребує ваш котик?

24 Января 2019

24 0
Все більше котиків страждають на ожиріння –  майже чверть, відповідно до британських ветеринарних досліджень. Очевидно, відправною точкою, яка б мала допомогти вусатим, має стати зменшення порцій, яку вони з'їдають, але і фізична активність допоможе позбутися зайвих кілограмів... Читать подробнее ...

Смакові можливості котиків: ігнорування солодкого і здатність визначати якість м’яса

21 Января 2019

27 0
У розпорядженні вусатих – більше 470 рецепторів смаку. Для порівняння, ми, люди, маємо таких близько 9 000. Палітра смаків, яку відчувають котики, тьмяніша за нашу, і вони не розрізняють солодкого. Натомість природа оснастила чотирилапих здатністю розпізнавати амінокислоти.  
Читать подробнее ...

Полювання вусатого: як мисливський інстинкт котиків переважає над харчовим?

14 Января 2019

25 0
Не всю спійману живність кицьки з’їдають, хоча нам здається це логічним – полювання задля прожитку. Часто чотирилапі просто граються зі своєю здобиччю. Що це – особлива котяча жорстокість? Ні... Читать подробнее ...

Увага як інструмент підтримки здоров’я котика: як наша поведінка впливає на самопочуття улюбленця?

8 Января 2019

35 0
Котиків називають незалежними і волелюбними тваринами. Цьому сприяє їхній поодинокий спосіб життя. І це породжує гіпотези щодо байдужості вусатих до нашої ласки. Втім, результати наукових досліджень демонструють зворотне. Читать подробнее ...

7 актуальних питань про котиків: що відповідає наука?

17 Декабря 2018

47 0
Люблять кицьки своїх власників або роблять вигляд, щоб отримати їжу? Як і чому вусаті муркочуть? Навіщо чотирилапі тупцюють на одному місці, перш ніж улягтися? На ці та інші питання знає відповідь антропозоолог, відомий знавець котячої психології Джон Бредшоу.
Читать подробнее ...

Як змінилися кицьки з часів Античності?

13 Декабря 2018

29 0
Археологи порівняли розміри сучасних домашніх котиків, які мешкають в Данії, з тими, які жили за часів Римської імперії. Вчені дійшли висновку, що вусаті збільшилися в середньому на 16%. Результати дослідження опубліковані в журналі Danish Journal of Archaeology. Читать подробнее ...

Котячі вушка: 5 сигналів для людини

4 Декабря 2018

27 0
Кожним вухом вашої кицьки керує складна система, яка складається з тридцяти двох м'язів, і кожен з них вміє скорочуватися і розслаблятися з різним натягом. Читать подробнее ...

5 ознак, що ваша кицька нудьгує

27 Ноября 2018

48 0
Нудьгує час від часу кожен з нас. Але якщо ми маємо десятки способів розважитися, то кицьки, зачинені в чотирьох стінах, таких можливостей не мають зовсім. Та й поскаржитися вони не можуть... Читать подробнее ...

Що і як котики думають про людей?

21 Ноября 2018

67 0
Ви замислювалися коли-небудь, чи думають кицьки про людей, зокрема про своїх власників? Джон Бредшоу, фахівець з поведінки кішок з Брістольського університету, написав цілу книгу про те, як ці тварини сприймають навколишню дійсність, і нас з вами теж.
Читать подробнее ...

Чому коти кусаються? 5 основних причин

14 Ноября 2018

66 0
Котики не кусають без причини. Як стверджує Шон Саймонс, зоопсихолог, засновник школи Kitty Bungalow Charm, укус – це спосіб спілкування. Тому, якщо кіт використовує зуби, можливо, він хоче щось сказати.
Читать подробнее ...

5 правил догляду за кицькою від ветеринара зі світом ім’ям

30 Октября 2018

79 0
Марті Беккер – доктор ветеринарних наук, практикуючий лікар зі стажем більше 30 років, автор чисельних книг про домашніх тварин. Себе він називає ветераном ветеринаріє, і вважає, що знає, як утримувати котиків, щоб вони щасливими і здоровими. І з цього приводу у нього є 5 поряд для власників.
Читать подробнее ...

Територіальна поведінка котиків: що приховує звичайна прогулянка?

23 Октября 2018

53 0
Відповісти на це питання спробувала австралійська організація Central Tablelands Local Land Services. Для цього організувала нехитрий, загалом, експеримент у місті Літгоу. На кицьках, які брали в ньому участь ненав'язливо і за можливості зафіксували GPS маячки...
Читать подробнее ...

НОВОСТИ О ДОМАШНИХ ЖИВОТНЫХ

Обзавестись четвероногим другом – дело несложное, но вот его воспитание, должный уход и правильное питание – это уже вопросы, на которые новоиспеченные владельцы домашних животных не всегда знают ответы. Но это не беда – получить их можно на нашем сайте. Более того, у нас можно ознакомиться с ветеринарными советами и мнениями экспертов по той или иной теме.

Наш зоопортал – интересный сайт, посвященный меньшим друзьям человека. Независимо от того, любите вы кошек или мышек, являетесь владельцем собаки или хамелеона, у нас можно найти ответы на все интересующие вас вопросы.

Так наш раздел «Новости о животных» позволит узнавать самую полезную и актуальную информацию зоомира, оставаться в курсе событий, которые связанны с животными, происходят в Украине и мире.

Хотите первым прочесть обзор только что прошедшей выставки или узнать новые стандарты вакцинации домашних животных? А, может, вам интересно, какие виды рыбок можно содержать в одном аквариуме, а какие – категорически нельзя? Это все и даже больше вы найдете у нас. Мы публикуем для вас интересные и полезные статьи о животных каждый день.

Для вашего удобства на странице «Новости» мы создали удобный рубрикатор, который облегчит поиск интересующего вас материала. В разделе «Наши интервью» можно узнать, что говорят эксперты о том или ином вопросе, раздел «Интересности» хранит в себе самые любопытные статьи о животных, «Полезности» - советы по содержанию и ухожу за питомцами.

В блоке «Породы и виды» мы публикуем статьи, посвященные основным сведениям о том или ином животном, а в рубрике «Советы ветеринаров» - рекомендации специалистов о грамотной заботе о здоровье любимцев. И, конечно же, раздел «Новости» поможет вам оставаться в курсе самых актуальных новостей.

Для того, чтобы не пропускать наши публикации, следите за нами в «Фейсбук» и «Вконтакте». Кстати, время от времени там мы разыгрываем призы для ваших питомцев.