PetsToday

1-й информационный зоопортал Украины

dog
Pull

Самое свежее из блогов

Що тримає котиків біля людини?

16 Февраля 2021

261 0
Справа тут не в їжі, як можна було б припустити – вусаті доволі самостійні, щоб самі себе нагодувати. Коли котики вирішили залишитися поруч з людьми, ними керували емоції. А ще чотирилапі шукали партнерів, і побачили, що ми також потребуємо допомоги.

Читать подробнее ...

Звідки у домашніх котиків беруться блохи?

10 Февраля 2021

386 0
Якщо ви думаєте, що ваш вусатий убезпечений від бліх, тому що він не гуляє і веде виключно домашній спосіб життя, ви гірко помиляєтеся – паразити можуть жити просто у вас вдома. Читать подробнее ...

Як правильно гладити котиків?

4 Февраля 2021

76 0
Ми звикли думати, що погладжування допомагає нам зближуватися з вусатими, приємно проводити час разом. Однак котики навряд отримують задоволення від такого контакту з людьми, пише Science Focus.

Читать подробнее ...

Люди обирають плоскомордих котиків, тому що вони їм нагадають немовлят

20 Января 2021

60 0
Водночас плоскомордим котикам важче за інших демонструвати свої справжні емоції, впевнені вчені Читать подробнее ...

Як надати першу допомогу котику?

12 Января 2021

67 0
Розповідаємо про симптоми та стани чотирилапих, які потребують негайного втручання ветеринарного лікаря, а також як допомогти тваринці при травмуванні, отруєні та зупинці дихання і серця на шляху до ветеринарної клініки. Читать подробнее ...

Чому котики такі самостійні та уникають компаній?

16 Декабря 2020

331 0
Змусити котика знаходитись там, де хочете ви, майже неможливо. Але чому домашні вусаті так поводяться – уникають співпраці з людиною і навіть з собі подібними? Читать подробнее ...

7 простих правил, які допоможуть подожити життя домашнього котика

4 Ноября 2020

510 0
Тривалість життя котика здебільшого залежить від умов його існування – мешкає він у приміщенні з турботливими власниками або ж на вулиці, де сам собі хазяїн...
Читать подробнее ...

Правильне моргання очима збільшує шанси власника потоваришувати з кицькою

19 Октября 2020

93 0
Котики гуляють самі по собі, і цьому явищу існує навіть наукове обґрунтування. Але знайти спільну мову навіть із найбільш самостійною та незалежною кішкою, виявляється, можна. Як саме – дізналися вчені з університетів Сассекса та Портсмута. Читать подробнее ...

П'ять трюків та команд, яким можна навчити котика

11 Октября 2020

176 0
Підвищення голосу або фізичне покарання можуть стати причиною стресу кота – такі тренування не матимуть позитивного результату. Натомість улюбленця вкрай важливо постійно заохочувати... Читать подробнее ...

5 хижих звичок домашніх котів

8 Октября 2020

586 0
Віктор Гюго сказав: "Бог створив кішку, щоб у людини був тигр, якого можна погладити". І це дійсно правда: незважаючи на тисячі років одомашнення, домашні вусаті зберегли багато звичок, які споріднюють їх з дикими кицьками.

Читать подробнее ...

3 причини, чому кицьки люблять спати на своїх власниках

14 Сентября 2020

372 0
Вусаті полюбляють відпочивати, лежачи на своїх власниках. Це явище може пояснити людська температура тіла, яка подобається кицькам, наш привабливий запах, а також потреба чотирилапих у безпеці.Читать подробнее ...

Лоток для кицьки: 5 секретів, які допоможуть назавжди вирішити туалетне питання

18 Августа 2020

771 0
Якщо котик відмовляється ходити в лоток, це не помста і не образа. Тваринка добре знає, яким має бути її туалет, і, можливо, реальність не співпадає з її уявленнями...
Читать подробнее ...

Чи можна котам собачий корм та чому вусаті досі не призвичаїлися до людської їжі?

10 Августа 2020

342 0
Вусаті – облігатні хижаки. Це означає, що переважну більшість їхнього раціону має складати білкова їжа. Корм для собак, в якому більше овочів та злаків, не задовольняє такої потреби. Тому котам протипоказана собача, і вегетаріанська дієта, а також людські смаколики.
Читать подробнее ...

Нічний хижак: як вгамувати надто активного вночі котика?

4 Августа 2020

Деяким власникам знайоме це нічне жахіття – кіт не дає спати: бігає, ломиться до спальні, стрибає на ліжко, іноді нявчить. Таку поведінку можна пояснити – котики за своєю природою нічні створіння. Вночі вони полюють та харчуються, а вдень відпочивають.
Читать подробнее ...

НОВОСТИ О ДОМАШНИХ ЖИВОТНЫХ

Обзавестись четвероногим другом – дело несложное, но вот его воспитание, должный уход и правильное питание – это уже вопросы, на которые новоиспеченные владельцы домашних животных не всегда знают ответы. Но это не беда – получить их можно на нашем сайте. Более того, у нас можно ознакомиться с ветеринарными советами и мнениями экспертов по той или иной теме.

Наш зоопортал – интересный сайт, посвященный меньшим друзьям человека. Независимо от того, любите вы кошек или мышек, являетесь владельцем собаки или хамелеона, у нас можно найти ответы на все интересующие вас вопросы.

Так наш раздел «Новости о животных» позволит узнавать самую полезную и актуальную информацию зоомира, оставаться в курсе событий, которые связанны с животными, происходят в Украине и мире.

Хотите первым прочесть обзор только что прошедшей выставки или узнать новые стандарты вакцинации домашних животных? А, может, вам интересно, какие виды рыбок можно содержать в одном аквариуме, а какие – категорически нельзя? Это все и даже больше вы найдете у нас. Мы публикуем для вас интересные и полезные статьи о животных каждый день.

Для вашего удобства на странице «Новости» мы создали удобный рубрикатор, который облегчит поиск интересующего вас материала. В разделе «Наши интервью» можно узнать, что говорят эксперты о том или ином вопросе, раздел «Интересности» хранит в себе самые любопытные статьи о животных, «Полезности» - советы по содержанию и ухожу за питомцами.

В блоке «Породы и виды» мы публикуем статьи, посвященные основным сведениям о том или ином животном, а в рубрике «Советы ветеринаров» - рекомендации специалистов о грамотной заботе о здоровье любимцев. И, конечно же, раздел «Новости» поможет вам оставаться в курсе самых актуальных новостей.

Для того, чтобы не пропускать наши публикации, следите за нами в «Фейсбук» и «Вконтакте». Кстати, время от времени там мы разыгрываем призы для ваших питомцев.