PetsToday

1-й информационный зоопортал Украины

dog
Pull

Самое свежее из блогов

Що провокує розвиток синдрому дефіциту уваги і гіперактивності у собак?

19 Октября 2021

27 0
Фінські вчені з університету Гельсінкі провели дослідження за участі близько 11 000 собак і встановили, що собаки можуть страждати від синдрому дефіциту уваги і гіперактивності (СДУГ). Читать подробнее ...

Що відчуває собака, коли на нього кричать?

12 Октября 2021

325 0
На думку португальських вчених, ображати домашніх улюбленців категорично не можна: для чотирилапих це стрес, який негативно впливає на здоров'я загалом. Читать подробнее ...

Метеозалежні коти і собаки: які чотирилапі в зоні ризику і як їм допомогти?

28 Сентября 2021

500 0
Котики і собаки теж бувають метеочутливими – деякі тваринки почуваються зле через зміну погоди. Читать подробнее ...

Навіщо собаки нахиляють голову набік?

20 Сентября 2021

70 0
Навіть найбільш закоренілий любитель котів не завжди зможе встояти перед такою милою поведінкою собаки – коли він на мить нахиляє голову набік. Існує декілька версій, навіщо песики так вчиняють: для поліпшення зорового контакту, пошуку джерела звуку або до того, щоб вловити знайомі слова, поки говорить людина. Читать подробнее ...

5 способів подовжити життя собаки

7 Сентября 2021

60 0
Здебільшого песики живуть від 10 до 14 років. Водночас серед них є й довгожителі, й такі, що мають захворювання, які вкорочують вік. Але при цьому існують універсальні правила, які здатні подовжити та покращити якість життя усіх тваринок. Такими правилами поділилися вчені з Університету Ноттінгем Трент. Читать подробнее ...

5 причин перестати лаяти собак

30 Августа 2021

384 0
Раніше позитивне покарання було незмінною частиною процесу дресирування собак. Але з того часу людство дізналося про чотирилапих більше. Подумайте про реакцію собаки на вашу лайку – чи зміниться його поведінка? Навряд. І ось чому. Читать подробнее ...

Дві собаки в одному домі: секрети дружби чотирилапих

26 Августа 2021

989 0
Ми навчимо вас передбачати розвиток собачих відносин: як за допомогою знань про вік, розмір та стать двох незнайомих псів дізнатися будуть дружити чотирилапі або ні. Це допоможе, якщо ви вже маєте песика і мрієте про ще одного.
Читать подробнее ...

Чому важливо чіпувати домашніх улюбленців: 4 аргументи «за»

12 Августа 2021

386 0
Чіпування – це найбільш сучасний та простий спосіб контролю популяції тварин. Він являє собою підшкірну імплантацію чіпа. Останній містить унікальний код. Такий «вміє» зчитувати спеціальний сканер, який є майже в кожній ветеринарній клініці. Читать подробнее ...

Як відучити собаку стрибати на людей?

4 Августа 2021

480 0
Насамперед важливо зрозуміти, що стрибки – це нормальна собача поведінка. Вона жодним чином не свідчить про те, що чотириларий має поганий характер або хоче нашкодити людині. Просто собаки не розуміють, що є інші способи вітати людей при зустрічі.

Читать подробнее ...

Чим загрожує залишати собаку в авто влітку?

13 Июля 2021

443 0
У 30-градусну спеку салон припаркованого автомобіля може прогріватися до 37 градусів усього лише за 10 хвилин. Ще за 20 хвилин — до 46 градусів. За таких умов чотирилапих категорично не можна залишати в машині ані на 20 хвилин, ані навіть на 5 хвилин. Адже й механізм терморегуляції собак значно відрізняється від нашого.  

Читать подробнее ...

НОВОСТИ О ДОМАШНИХ ЖИВОТНЫХ

Обзавестись четвероногим другом – дело несложное, но вот его воспитание, должный уход и правильное питание – это уже вопросы, на которые новоиспеченные владельцы домашних животных не всегда знают ответы. Но это не беда – получить их можно на нашем сайте. Более того, у нас можно ознакомиться с ветеринарными советами и мнениями экспертов по той или иной теме.

Наш зоопортал – интересный сайт, посвященный меньшим друзьям человека. Независимо от того, любите вы кошек или мышек, являетесь владельцем собаки или хамелеона, у нас можно найти ответы на все интересующие вас вопросы.

Так наш раздел «Новости о животных» позволит узнавать самую полезную и актуальную информацию зоомира, оставаться в курсе событий, которые связанны с животными, происходят в Украине и мире.

Хотите первым прочесть обзор только что прошедшей выставки или узнать новые стандарты вакцинации домашних животных? А, может, вам интересно, какие виды рыбок можно содержать в одном аквариуме, а какие – категорически нельзя? Это все и даже больше вы найдете у нас. Мы публикуем для вас интересные и полезные статьи о животных каждый день.

Для вашего удобства на странице «Новости» мы создали удобный рубрикатор, который облегчит поиск интересующего вас материала. В разделе «Наши интервью» можно узнать, что говорят эксперты о том или ином вопросе, раздел «Интересности» хранит в себе самые любопытные статьи о животных, «Полезности» - советы по содержанию и ухожу за питомцами.

В блоке «Породы и виды» мы публикуем статьи, посвященные основным сведениям о том или ином животном, а в рубрике «Советы ветеринаров» - рекомендации специалистов о грамотной заботе о здоровье любимцев. И, конечно же, раздел «Новости» поможет вам оставаться в курсе самых актуальных новостей.

Для того, чтобы не пропускать наши публикации, следите за нами в «Фейсбук» и «Вконтакте». Кстати, время от времени там мы разыгрываем призы для ваших питомцев.