PetsToday

1-й информационный зоопортал Украины

dog
Pull

Самое свежее из блогов

Науковий погляд: що сниться собакам?

11 Декабря 2018

12 0
Коли собака уві сні перебирає лапами, женеться він при цьому за кішкою? Вчені схильні відповідати ствердно. Науковці висловлюють думку, що собаки не просто бачать сни – схоже, вони бачать уві сні те, чим займалися під час неспання, подібно до того, як це відбувається з людьми.
Читать подробнее ...

Чому мій собака стрибає на людей і що з цим робити?

3 Декабря 2018

21 0
Стрибки – одне з питань, з якими власники звертаються до дресирувальників та зоопсихологів. Чотирилапі, які стрибають на людей, можуть налякати або травмувати їх. Існує безліч причин, чому тварини це роблять. Та важливо розуміти, що це – нормальна собача поведінка...
Читать подробнее ...

Дивовижні собачі носи: що вміють робити ними чотирилапі?

26 Ноября 2018

14 0
Собаки мають чудовий нюх – це відомий факт. Але ми навіть і не здогадуємося, як насправді цікаво влаштовані їхні носи. Ними вони дихають, регулюють температуру тіла, досліджують цікаві навколишні запахи. А ще чотирилапі вміють рухати ніздрями незалежно один від одного.
Читать подробнее ...

Що розкажуть лапи про собак і як визначаються лівші і правші серед чотирилапих?

19 Ноября 2018

19 0
Приблизно 85% людей на планеті – правші. Інші 15% – лівші. Собаки, хоча й мають лапи замість рук, також однією користуються частіше, ніж іншою. Латералізація у собак – або перевага лап – досліджується без допомоги вилок або олівців. Для цього існують інші завдання на моторику.

Читать подробнее ...

Чи впізнають собаки один одного «в обличчя»?

13 Ноября 2018

15 0
Собаки – унікальний вид тварин. Їх відрізняє чисельність відмінностей у розмірах, формах і забарвленнях. Зовнішність сучасних псів так далека від вигляду їхніх предків – здається, це абсолютно різні тварини. Як же чотирилапі розуміють, що перед ними стоїть побратим? Читать подробнее ...

Якість життя літніх улюбленців: про необхідність збагачення навколишнього середовища

8 Ноября 2018

15 0
Що таке – збагачення середовища? Для наших тварин-компаньйонів це означає не тільки задоволення їх базових потреб у сфері здоров'я, харчування і безпеки, але також і забезпечення передбачуваних соціальних взаємодій та ігор, відсутність стресу.
Читать подробнее ...

«Домашні ясновидці»: як собаки можуть рятувати людей від мігрені?

29 Октября 2018

32 0
Дон Маркус з Піттсбурзького університету і Амріта Боумік зі Спілки охорони здоров'я з'ясували, що собаки можуть попереджати своїх власників про те, що насувається наступ мігрені.
Читать подробнее ...

Агресія собаки: деякі цікаві закономірності між поведінкою улюбленця і умовами його життя

22 Октября 2018

33 0
Всупереч поширеній думці, порода не є ключовим фактором агресивності собак. Згідно з результатами декількох досліджень, проведених в Англії і США, мова йде навіть не про один фактор, а цілу групу факторів, до якої відносяться дресирування, походження, стать собаки і вік власника.
Читать подробнее ...

Як собаки зчитують сигнали людей?

15 Октября 2018

35 0
Cобаки дуже спостережливі, і наперед знають, що ми збираємося робити. Ми можемо навіть не здогадуватися, що в наших діях стало підказкою, але більшість псів прекрасно розуміють чи встали ми з дивану, щоб піти до холодильника або на прогулянку. Читать подробнее ...

Гарячі батареї – загроза для чотирилапих?

3 Октября 2018

38 0
Опалювальний сезон для домашніх тварин пов’язаний з деякими ризиками. Опіки, лупа або лущення шкіри, і навіть укуси бліх можуть позначитися на якості життя улюбленців, зіпсувати настрій власникам. Тож як цього уникнути?
Читать подробнее ...

Порушуючи правила: чому іноді навмисно треба програвати своєму собаці?

1 Октября 2018

33 0
«Ви маєте демонструвати лідерство навіть у грі». «Кожна забава змагального характеру має закінчуватися перемогою людини». Ви чули такі поради про домінування над улюбленцем? Кінолог і зоопсихолог з Польщі Jacek Gałuszka рекомендує їх ігнорувати, іноді поступаючись своєму псу.  
Читать подробнее ...

Це цікаво: що собаки знають про час?

24 Сентября 2018

42 0
Чотирилапі улюбленці знають о котрій годині власники повертаються додому. Можливо, колись ми дізнаємося про наявність у собак шостого почуття, але зараз така їхня особливість аргументується простіше. Читать подробнее ...

Магія сподівань: як наші очікування від собаки впливають на його поведінку?

18 Сентября 2018

36 0
Є чинники, які сприяють успішному навчанню cобак: терпіння, послідовність і поетапний підхід. До них слід додати позитивні сподівання, бо вони теж мають вплив на поведінку чотирилапих.
Читать подробнее ...

«Роби як я»: незвичний метод дресирування собак шляхом наслідування

10 Сентября 2018

92 0
Імітація є поширеною формою соціального навчання багатьох тварин. Зазвичай вона розуміється як наслідування дій старших і досвідченіших особин свого виду. Однак вчені встановили, що за деяких обставин – якщо пес не може самостійно вирішити завдання – собака може наслідувати дії людини.
Читать подробнее ...

Сколько тренировок для моей собаки НЕ много?

4 Сентября 2018

69 0
Тренировка для собаки – это физическая и ментальная нагрузка, способ сблизиться с хозяином, отличный способ провести время вместе. Но парадокс в том, что такого хорошего времяпровождения не должно быть много...
Читать подробнее ...

Небезпечні розваги: чим може загрожувати собаці така звична гра – біг за м’ячиком?

27 Августа 2018

63 0
Багато собак ви знаєте, які обожнюють бігати за м'ячем? Це дійсно дуже зручно: такий спосіб провести час потребує мінімум зусиль від власника, а для собаки це – максимальне задоволення. Однак така невинна на перший погляд гра може негативно вплинути на психічне здоров’я улюбленця.
Читать подробнее ...

НОВОСТИ О ДОМАШНИХ ЖИВОТНЫХ

Обзавестись четвероногим другом – дело несложное, но вот его воспитание, должный уход и правильное питание – это уже вопросы, на которые новоиспеченные владельцы домашних животных не всегда знают ответы. Но это не беда – получить их можно на нашем сайте. Более того, у нас можно ознакомиться с ветеринарными советами и мнениями экспертов по той или иной теме.

Наш зоопортал – интересный сайт, посвященный меньшим друзьям человека. Независимо от того, любите вы кошек или мышек, являетесь владельцем собаки или хамелеона, у нас можно найти ответы на все интересующие вас вопросы.

Так наш раздел «Новости о животных» позволит узнавать самую полезную и актуальную информацию зоомира, оставаться в курсе событий, которые связанны с животными, происходят в Украине и мире.

Хотите первым прочесть обзор только что прошедшей выставки или узнать новые стандарты вакцинации домашних животных? А, может, вам интересно, какие виды рыбок можно содержать в одном аквариуме, а какие – категорически нельзя? Это все и даже больше вы найдете у нас. Мы публикуем для вас интересные и полезные статьи о животных каждый день.

Для вашего удобства на странице «Новости» мы создали удобный рубрикатор, который облегчит поиск интересующего вас материала. В разделе «Наши интервью» можно узнать, что говорят эксперты о том или ином вопросе, раздел «Интересности» хранит в себе самые любопытные статьи о животных, «Полезности» - советы по содержанию и ухожу за питомцами.

В блоке «Породы и виды» мы публикуем статьи, посвященные основным сведениям о том или ином животном, а в рубрике «Советы ветеринаров» - рекомендации специалистов о грамотной заботе о здоровье любимцев. И, конечно же, раздел «Новости» поможет вам оставаться в курсе самых актуальных новостей.

Для того, чтобы не пропускать наши публикации, следите за нами в «Фейсбук» и «Вконтакте». Кстати, время от времени там мы разыгрываем призы для ваших питомцев.