PetsToday

1-й информационный зоопортал Украины

dog
Pull

Самое свежее из блогов

Собаки по-європейські: як тваринки з Європи відрізняються від американських?

11 Февраля 2019

20 0
Кара Браун – сертифікований тренер собак. Саме її статтю ми сьогодні публікуємо. Кара – американка. Подорожуючи Європою, вона знайшла відмінності у поведінці американських і європейських собак. Останні, за словами тренера, мають кращі манери, і на це є декілька причин. Читать подробнее ...

Механізм любові до собак: наукове обґрунтування нашої прив’язаності до чотирилапих

7 Февраля 2019

16 0
Ми взялися одомашнювати тварин більше 30 000 років тому, і результат цього процесу можна назвати вражаючим: вчені стверджують, що собаки викликають в нас ті ж емоції, що і власні діти.
Читать подробнее ...

Як впливає локальна культура на поведінку вашого собаки?

5 Февраля 2019

14 0
Як думаєте, залежить поведінка собаки від місця, де вона мешкає? Або від культурних норм цього місця? Можливо, німецькі вівчарки допоможуть нам у пошуках відповіді.
Читать подробнее ...

Про що позіхають собаки?

28 Января 2019

16 0
Собаки позіхають цілий день. Вранці, після сну, ввечері, коли втомилися, і ще багато разів протягом дня. Ще собаки можуть скласти компанію людям, які зівають. Раніше вважалося, що позіхання є реакцією чотирилапих на незначний стрес, з'ясувалося ж, що воно має більше соціальне значення.
Читать подробнее ...

5 причин, чому лаяти свого собаку не можна

22 Января 2019

24 0
Раніше позитивне покарання було незмінною частиною процесу дресирування собак. Але з того часу ми дізналися більше про своїх чотирилапих. Подумайте про реакцію вашого собаки на вашу лайку – чи змінюється його поведінка? Навряд. І ось чому.
Читать подробнее ...

Собаки бачать носом: роль нюху у житті чотирилапих

17 Января 2019

23 0
Як ваш собака бачить цей світ? Зазвичай найбільше його цікавлять запахи, і не дарма. Сила нюху чотирилапих і їхня здатність розрізняти запахи для нас, людей, є приголомшливою. Нюх собаки подекуди залежить від його породи, і є у 10, а то й у 100 тисяч разів сильнішим за людський.
Читать подробнее ...

19 собак, у яких зламався режим «хорошого хлопчика»

10 Января 2019

24 0
Усі наші улюбленці - ангели за визначенням. Але трапляється, що вони полишають цей образ і в прямому сенсі перетворюються на демонів. Погризані меблі, перевернуті тарілки з їжею, рвана одежа - чотирилапі переключається на режим «поганий хлопчик»... Читать подробнее ...

Міф про гіпоалергенні породи собак

10 Января 2019

33 0
Ви чули про існування гіпоалергенних пород собак? Згідно з науковими дослідженнями, пише The New York Times, таких не існує. Кількість речовин-алергенів в будинках, де утримуються нібито гіпоалергенні собаки, нічим не відрізняється від тих, де живуть «звичайні» чотирилапі. Читать подробнее ...

Скільки людських років вашому собаці?

4 Января 2019

24 0
Співвідношення 1 до 7 – міф, а його походження вкрита загадками. У написі, вигравіруваному на підлозі Вестмінстерського абатства в 1268 р., наведено розрахунок дати Судного дня, і описана тривалість життя божих творінь: собак – 9 років, людей – 81 рік... Читать подробнее ...

Чому мій собака просто не може бути «нормальним»?

24 Декабря 2018

46 0
Якщо ви колись задавали собі таке питання, тоді вашій увазі - стаття дипломовоного американського кінолога Renée Erdman, у якій ви знайдете відповідь. Читать подробнее ...

Як собаки уявляють запах, по сліду якого йдуть?

18 Декабря 2018

30 0
Коли собака йде по сліду, він уявляє собі, що в результаті відшукає. А якщо знаходить щось інше, дуже дивується.
Читать подробнее ...

Науковий погляд: що сниться собакам?

11 Декабря 2018

38 0
Коли собака уві сні перебирає лапами, женеться він при цьому за кішкою? Вчені схильні відповідати ствердно. Науковці висловлюють думку, що собаки не просто бачать сни – схоже, вони бачать уві сні те, чим займалися під час неспання, подібно до того, як це відбувається з людьми.
Читать подробнее ...

Чому мій собака стрибає на людей і що з цим робити?

3 Декабря 2018

45 0
Стрибки – одне з питань, з якими власники звертаються до дресирувальників та зоопсихологів. Чотирилапі, які стрибають на людей, можуть налякати або травмувати їх. Існує безліч причин, чому тварини це роблять. Та важливо розуміти, що це – нормальна собача поведінка...
Читать подробнее ...

Дивовижні собачі носи: що вміють робити ними чотирилапі?

26 Ноября 2018

39 0
Собаки мають чудовий нюх – це відомий факт. Але ми навіть і не здогадуємося, як насправді цікаво влаштовані їхні носи. Ними вони дихають, регулюють температуру тіла, досліджують цікаві навколишні запахи. А ще чотирилапі вміють рухати ніздрями незалежно один від одного.
Читать подробнее ...

Що розкажуть лапи про собак і як визначаються лівші і правші серед чотирилапих?

19 Ноября 2018

41 0
Приблизно 85% людей на планеті – правші. Інші 15% – лівші. Собаки, хоча й мають лапи замість рук, також однією користуються частіше, ніж іншою. Латералізація у собак – або перевага лап – досліджується без допомоги вилок або олівців. Для цього існують інші завдання на моторику.

Читать подробнее ...

Чи впізнають собаки один одного «в обличчя»?

13 Ноября 2018

35 0
Собаки – унікальний вид тварин. Їх відрізняє чисельність відмінностей у розмірах, формах і забарвленнях. Зовнішність сучасних псів так далека від вигляду їхніх предків – здається, це абсолютно різні тварини. Як же чотирилапі розуміють, що перед ними стоїть побратим? Читать подробнее ...

Якість життя літніх улюбленців: про необхідність збагачення навколишнього середовища

8 Ноября 2018

31 0
Що таке – збагачення середовища? Для наших тварин-компаньйонів це означає не тільки задоволення їх базових потреб у сфері здоров'я, харчування і безпеки, але також і забезпечення передбачуваних соціальних взаємодій та ігор, відсутність стресу.
Читать подробнее ...

НОВОСТИ О ДОМАШНИХ ЖИВОТНЫХ

Обзавестись четвероногим другом – дело несложное, но вот его воспитание, должный уход и правильное питание – это уже вопросы, на которые новоиспеченные владельцы домашних животных не всегда знают ответы. Но это не беда – получить их можно на нашем сайте. Более того, у нас можно ознакомиться с ветеринарными советами и мнениями экспертов по той или иной теме.

Наш зоопортал – интересный сайт, посвященный меньшим друзьям человека. Независимо от того, любите вы кошек или мышек, являетесь владельцем собаки или хамелеона, у нас можно найти ответы на все интересующие вас вопросы.

Так наш раздел «Новости о животных» позволит узнавать самую полезную и актуальную информацию зоомира, оставаться в курсе событий, которые связанны с животными, происходят в Украине и мире.

Хотите первым прочесть обзор только что прошедшей выставки или узнать новые стандарты вакцинации домашних животных? А, может, вам интересно, какие виды рыбок можно содержать в одном аквариуме, а какие – категорически нельзя? Это все и даже больше вы найдете у нас. Мы публикуем для вас интересные и полезные статьи о животных каждый день.

Для вашего удобства на странице «Новости» мы создали удобный рубрикатор, который облегчит поиск интересующего вас материала. В разделе «Наши интервью» можно узнать, что говорят эксперты о том или ином вопросе, раздел «Интересности» хранит в себе самые любопытные статьи о животных, «Полезности» - советы по содержанию и ухожу за питомцами.

В блоке «Породы и виды» мы публикуем статьи, посвященные основным сведениям о том или ином животном, а в рубрике «Советы ветеринаров» - рекомендации специалистов о грамотной заботе о здоровье любимцев. И, конечно же, раздел «Новости» поможет вам оставаться в курсе самых актуальных новостей.

Для того, чтобы не пропускать наши публикации, следите за нами в «Фейсбук» и «Вконтакте». Кстати, время от времени там мы разыгрываем призы для ваших питомцев.