PetsToday

1-й информационный зоопортал Украины

dog
Pull

Як організувати повноцінне собаче життя улюбленцям невеликих порід?

Як організувати повноцінне собаче життя улюбленцям невеликих порід?

Маленький дорослий пес: що важливо знати, утримуючи чотирилапого невеличкої породи? Насамперед, що життя такого улюбленця не може обмежуватися людською компанією та пелюшками вдома. І великий, і маленький собака потребують спілкування з іншими тваринками, фізичних навантажень, нових емоцій та вражень.


Раніше життя собаки з людиною обмежувалося здебільшого виконанням важливих робочих задач: мисливські породи допомагали в полюванні, службові – охороняли житла. Навіть найменші свого часу багато працювали – чихуахуа, які жили з індійцями. Останні з тваринками, звісно, гралися, але утримували їх у власних корисливих цілях: чихуахуа мали голосно сповіщати своїх власників про наближення ворогів. Квартирними іграшками цих собак роблять уже сучасні люди.


Але кожен пес має жити у своєму собачому світі: ходити на прогулянки, спілкуватися з іншими тваринками, гратися на вулиці, а іноді – супроводжувати власника у справах. Собака увесь час хоче щось робити. Він не може просто сидіти на подушці – для нього це повільна нудна смерть.
Тому вкрай важливо регулярно гуляти навіть з невеличким песиком, гратися, бігати на вулиці або займатися у спеціальних групах. Це для собаки показник, що він потрібен своїй людині.


Окрім цього, подібна соціалізація зробить життя маленького песика насиченим і різноманітним, а власників – убезпечить від стресів. Бо невихований собака, який ніколи не бачив місто, машин і котів, здатен перетворити на катастрофу звичайний візит до ветеринара або грумінг-салону.


Та будьте обережні, шукаючи «чотирилапу компанію» своєму улюбленцю: великогабаритний пес може гратися з вашою крихіткою і ненароком нашкодити її, наприклад, вдаривши лапою. До вибору друзів із собачого світу поставтеся серйозно і «фільтруйте» оточення свого вихованця.


Ще важливо звернути увагу на харчування мініатюрного улюбленця, бо маленькі песики мають прискорений обмін речовин – виробники харчування для тварин не просто так створюють корма окремо для великих і маленьких собак. Така харчова особливість малогабаритних вихованців означає, що вони швидше за інших витрачають енергію, отже, повинні отримувати більше калорій на кілограм ваги.
Але невеличкі улюбленці відрізняються ще й чутливим травленням. Тому їм потрібен живильний корм, який легко засвоюється. Такий містить м'ясо курки, індички або лосося.


Пам’ятайте: маленькі собаки мріють стати великими, тому зазвичай самі розпочинають лайки з габаритними чотирилапими. Щоб уникнути подібних негараздів, мініатюрного улюбленця від самого дитинства необхідно виховувати та відучити гавкати.


Тоді, і прислуховуючись до інших наших порад, ваш пухнастий стане найщасливішим.

Назад

Добавить комментарий

НОВОСТИ О ДОМАШНИХ ЖИВОТНЫХ

Обзавестись четвероногим другом – дело несложное, но вот его воспитание, должный уход и правильное питание – это уже вопросы, на которые новоиспеченные владельцы домашних животных не всегда знают ответы. Но это не беда – получить их можно на нашем сайте. Более того, у нас можно ознакомиться с ветеринарными советами и мнениями экспертов по той или иной теме.

Наш зоопортал – интересный сайт, посвященный меньшим друзьям человека. Независимо от того, любите вы кошек или мышек, являетесь владельцем собаки или хамелеона, у нас можно найти ответы на все интересующие вас вопросы.

Так наш раздел «Новости о животных» позволит узнавать самую полезную и актуальную информацию зоомира, оставаться в курсе событий, которые связанны с животными, происходят в Украине и мире.

Хотите первым прочесть обзор только что прошедшей выставки или узнать новые стандарты вакцинации домашних животных? А, может, вам интересно, какие виды рыбок можно содержать в одном аквариуме, а какие – категорически нельзя? Это все и даже больше вы найдете у нас. Мы публикуем для вас интересные и полезные статьи о животных каждый день.

Для вашего удобства на странице «Новости» мы создали удобный рубрикатор, который облегчит поиск интересующего вас материала. В разделе «Наши интервью» можно узнать, что говорят эксперты о том или ином вопросе, раздел «Интересности» хранит в себе самые любопытные статьи о животных, «Полезности» - советы по содержанию и ухожу за питомцами.

В блоке «Породы и виды» мы публикуем статьи, посвященные основным сведениям о том или ином животном, а в рубрике «Советы ветеринаров» - рекомендации специалистов о грамотной заботе о здоровье любимцев. И, конечно же, раздел «Новости» поможет вам оставаться в курсе самых актуальных новостей.

Для того, чтобы не пропускать наши публикации, следите за нами в «Фейсбук» и «Вконтакте». Кстати, время от времени там мы разыгрываем призы для ваших питомцев.