PetsToday

1-й информационный зоопортал Украины

dog
Pull

Як дресирують собак чоловіки та жінки?

Як дресирують собак чоловіки та жінки?

Як відрізняється чоловій та жіночий підходи до виховання песиків? Відповіді на це питання не існує, адже немає конкретних досліджень, присвячених цій темі, каже Карен Лондон, докторка біологічних наук з Університету Вісконсину, професійна дресирувальниця. Проте вона розпитала своїх колег, додала до їхніх відповідей власний досвід, і дійшла висновку: існує щонайменше чотири критерії, за якими чоловічий підхід до дресирування улюбленців відрізняється від жіночого.

Авторитарність

Чоловіки зазвичай більш владні та вимогливі впродовж тренувань, жінки – м'якші та емоційніші. Однак серед професіоналів такі відмінності виражаються менше, ніж серед звичайних власників собак.

Цілі

Узагальнено чоловіки та жінки мають однакові цілі: виховати слухняного песика, який вмітиме гуляти на повідці, не буде красти смачненьке зі столу і шкодити вдома. Проте, якщо чоловіки зазвичай припиняють тренування, коли досягли усіх цілей, то жінки здебільшого продовжують займатися з улюбленцями. Вони орієнтовані на вдосконалення наявних знань та умінь тваринок. 

Очікування

Чоловіки частіше за жінок очікують швидкого результату від тренувань – вони зосереджені на часі, який витрачають на дресирування, та кінцевому результаті. 

Також для чоловіків більш характерно покладати на собак завищені та нереалістичні очікування. Вони вірять, що собаки мають поводитися певним чином лише через те, що вони собаки.

Жінки ж, навпаки, зосереджені на власній відповідальності за ситуацію. Вони схильні шукати причину в собі, якщо тренування не мають бажаного результату.

Заохочення

Жінки активніше за чоловіків використовують ласощі та хвалять собак. Водночас жінкам частіше треба нагадувати, що заохочувати та пригощати тваринок потрібно лише тоді, коли вони правильно виконують команди.

Також пані Карен каже: у підготовці спортивних та сімейних собак перевагу мають кінологи жіночої статі, у підготовки поліцейських та військових – чоловічої. 

Традиційно у сферах, де більше жінок-кінологів, використовують м'які методи дресирування та позитивне підкріплення. Водночас там, де переважають фахівці-чоловіки, використовують більш жорсткі, силові та дисциплінарні методи, незалежно від статі дресирувальника. 

Джерело: Do Women and Men Approach Dog Training Differently?

Назад

Добавить комментарий

НОВОСТИ О ДОМАШНИХ ЖИВОТНЫХ

Обзавестись четвероногим другом – дело несложное, но вот его воспитание, должный уход и правильное питание – это уже вопросы, на которые новоиспеченные владельцы домашних животных не всегда знают ответы. Но это не беда – получить их можно на нашем сайте. Более того, у нас можно ознакомиться с ветеринарными советами и мнениями экспертов по той или иной теме.

Наш зоопортал – интересный сайт, посвященный меньшим друзьям человека. Независимо от того, любите вы кошек или мышек, являетесь владельцем собаки или хамелеона, у нас можно найти ответы на все интересующие вас вопросы.

Так наш раздел «Новости о животных» позволит узнавать самую полезную и актуальную информацию зоомира, оставаться в курсе событий, которые связанны с животными, происходят в Украине и мире.

Хотите первым прочесть обзор только что прошедшей выставки или узнать новые стандарты вакцинации домашних животных? А, может, вам интересно, какие виды рыбок можно содержать в одном аквариуме, а какие – категорически нельзя? Это все и даже больше вы найдете у нас. Мы публикуем для вас интересные и полезные статьи о животных каждый день.

Для вашего удобства на странице «Новости» мы создали удобный рубрикатор, который облегчит поиск интересующего вас материала. В разделе «Наши интервью» можно узнать, что говорят эксперты о том или ином вопросе, раздел «Интересности» хранит в себе самые любопытные статьи о животных, «Полезности» - советы по содержанию и ухожу за питомцами.

В блоке «Породы и виды» мы публикуем статьи, посвященные основным сведениям о том или ином животном, а в рубрике «Советы ветеринаров» - рекомендации специалистов о грамотной заботе о здоровье любимцев. И, конечно же, раздел «Новости» поможет вам оставаться в курсе самых актуальных новостей.

Для того, чтобы не пропускать наши публикации, следите за нами в «Фейсбук» и «Вконтакте». Кстати, время от времени там мы разыгрываем призы для ваших питомцев.